altRelacja z „Pikniku nad Odrą” 2014
Szczecin, 10-11 maja

 230 wystawców z Polski i z zagranicy, wyjątkowi podróżnicy w Strefie Globtrotera oraz mnóstwo innych atrakcji – tak było podczas dziesiątej edycji „Pikniku nad Odrą", który w dniach 10-11 maja odbył się w Szczecinie wraz z 23. Targami Turystycznymi MARKET TOUR. Mimo zmiennej pogody, na Wały Chrobrego przybyło ok. 40 tysięcy mieszkańców miasta i okolic.

Więcej…

 

 

PIKNIK NAD ODRĄ 2014 

Wkrótce odbędzie się kolejna edycja najliczniej odwiedzanej targowej imprezy turystycznej w Polsce „Pikniku nad Odrą” Zapraszamy do Szczecina, na Wały Chrobrego w dniach 10-11 maja 2014 roku. 

Więcej…

 

DRAWSKA logo Krystalicznie czyste jeziora i lasy, bogactwo fauny i flory, wspaniałe zabytki - to tylko niewielka część atrakcji, która czeka na turystów odwiedzających Pojezierze Drawskie. Wszyscy spragnieni odpoczynku w ciszy i spokoju, powinni wybrać się do Drawska, Czaplinka i innych urokliwych miast i miasteczek pojezierza. Podczas Pikniku nad Odrą zapraszaliśmy wszystkich do odwiedzenia Alei Pojezierza Drawskiego, przygotowanej specjalnie by pokazać piękno tego regionu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Organizator
Patronat Honorowy
Współorganizacja
Patronat Medialny